حذف کامل کروکی کاغذی از اول تیرماه

قائم مقام رئیس کل بیمه مرکزی گفت : به شکل کامل کاغذ را از کروکی ‌ها تا پایان خرداد با همکاری فراجا حذف می‌کنیم .

مراکز بزرگ عمدتاً تحت پوشش کروکی برخط هستند به جز تعداد محدودی از قسمت ‌ها که منتظر تبلت هستند . طرح کروکی برخط در حال عمومی شدن است و حدود ۷۰ درصد کروکی برخط در کشور برقرار است . این مقام مسئول در ادامه اظهار کرد : اکنون امکان تبادل داده میان پلیس راهور و مرکز داده بیمه مرکزی وجود دارد و شرکت‌ های بیمه هم کاملا ابزار ‌ها و نرم افزار‌ های خود را بروز کردند و مطابق با کروکی برخط ارزیابی و پرداخت خسارت صورت می‌گیرد ،  یعنی تقریبا می‌توان گفت کروکی برخط عمومیت دارد و یکسری موارد نقص کوچک وجود دارد که به سبب کمبود سخت افزار‌ ها است که آن را هم تکمیل خواهیم کرد .

وی در خصوص این که چه زمانی کروکی برخط صد درصدی اجرا می ‌شود گفت : این مسئله بستگی به خرید دستگاه ‌ها دارد ، ولی حتما پایان خرداد به شکل کامل کاغذ را از فرآیند کروکی حذف خواهیم کرد .

مشعلچی در ادامه اظهار کرد : زمانی که کروکی کاغذی حذف و تمام موارد شفاف ،  ساختارمند و سامانه محور شود دیگر بحث‌ های حاشیه ‌ای و تقلب را نخواهیم داشت ، همچین کروکی برخط با توجه به داده محوری بودن به شناسایی نقاط حادثه خیز ، رانندگان پرخطر هم بسیار کمک خواهد کرد .

جهت صدور بیمه نامه خود در اسرع وقت با نمایندگی 6027 بیمه ایران با شماره تلفن های 26404205 و 26404206 تماس حاصل نمایید .