دیه سرنشینان خودروهای زیان دیده در سیل آذربایجان شرقی پرداخت می شود

درپی حادثه تاسف بار وقوع سیل در استان آذربایجان شرقی بیمه ایران اعلام کرد : طبق قانون جدید بیمه های شخص ثالث ، دیه تمام سرنشینان خودروهای حادثه دیده در این سانحه اسفبار پرداخت می شود .

مدیر مجتمع خدمات بیمه ای آذربایجان شرقی بیمه ایران که درکوتاهترین زمان پس از وقوع سیل، به همراه کارشناسان واحد خسارت بیمه ایران در محل حادثه تاسف بار سیل در شهرستان های آذر شهر و روستای چنار شهرستان عجب شیر حضور بهم رسانده بودند ، اظهار کرد : طی بررسی های بعمل آمده  همه 7 دستگاه خودرو گرفتار در سیل تحت پوشش بیمه ایران بودند که می بایست طبق قانون جدید بیمه های شخص ثالث دیه سرنشینان این خودروها پرداخت شود .

به گزارش روابط عمومی بیمه ایران، پس از اطلاع از وقوع سیل و جان باختن جمعی از هموطنان عزیزمان در روستای چنار و شهرستان آذرشهر که در خودروهای خود گرفتار سیل شده و به رحمت خدا رفتند، گزارش های مقدماتی این حادثه اخذ و پرونده جان باختگان تشکیل شد .

وی با اشاره به سرعت عمل بیمه ایران در رسیدگی به موضوعات بیمه ای حادثه سیل گفت: دکتر نجار ، رئیس ستاد بحران کل کشور،دکتر شبستری معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی و فرمانداران شهرستان های عجبشیر و آذرشهر از زحمات همکاران و خدمات بیمه ایران تقدیر و تشکر کردند .

گفتنی است ، مدیر مجتمع خدمات بیمه ای بیمه ایران استان آذربایجان شرقی و کارشناسان واحد خسارت بیمه ایران در پایان مأموریت خود ضمن حضور در مراسم شام غریبان جان باختگان روستای چنار با خانواده های داغدیده این عزیزان همدردی و مراتب تسلیت خود را به اطلاع شان رساندند.