لغو كنسرت و احتمال پرداخت خسارت 10 ميليون دلاري در آمريكا

خواننده و رپر معروف آمريكايي به خاطر لغو كنسرت هايش از يكي از بزرگترين شركت هاي بيمه جهان 10 ميليون دلار خسارت مي گيرد .

مدير برنامه هاي “کانیه وست” یکی از مشهورترین خواننده‌های رپ در آمریکا اعلام كرد كه درخواستي به يكي از اتحاديه هاي “لويدز لندن” ارائه كرده تا بر اساس بيمه نامه خريداري شده ، خسارت لغو كنسرت ها اين خواننده معروف جهاني را بپردازند .

طبق اين گزارش اكنون لويدز لندن بايد 10 ميليون دلار به اين خواننده معروف پرداخت كند . اين خواننده آمريكايي در دقيقه 90 اعلام كرد كه برگزاری تور به خاطر بیماری انجام نخواهد شد .

در اين گزارش امده است كه طبق مدارك ارائه شده به دادگاه ، شركت اين رپر آمريكايي پيش از آغاز اين تور، بيمه “لغو” كنسرت خريداري كرده بود . در نوامبر سال 2016 ميلادي كانيه وست به ناگاه بستري شد و نتوانست باقي تور خود را برگزار كند . این خسارت نه تنها شامل درآمد او از کنسرت‌ های لغو شده خواهد بود ، بلکه هزینه‌ هایی که او به خاطر اجرا نشدن مراسم به تیم خود باید بپردازد را نیز شامل می‌ شود.

پیش از این مدیر برنامه ‌های این خواننده مشهور آمریکایی اعلام کرده بود که باقی تورهای کانیه وست در نتیجه بیماری روحی او و بستری شدن در بیمارستان لغو می ‌شود . البته شرطی در بیمه ‌نامه او وجود دارد که بر اساس آن ، لازم است تا شرایط عدم اجرای کنسرت‌ های وست توسط شرکت بیمه تایید شود . شرکت بیمه تاکید کرده است که عدم اجرای کنسرت در صورت وقع رفتارهای غیرمنطقی و یا هوس بازانه وست ، تحت پوشش قرار نخواهد گرفت .