بيمه “آخر الزمان” پوششي ابدي براي ميلياردرها

بسياري از ميلياردرها و ثروتمندان آمريكايي به دنبال خريد بيمه نامه اي براي اتفاق هاي ناخوشايند مانند فروپاشي كشورشان هستند .

افراد فوق ثروتمند در آمريكا به دنبال خريد پوشش بيمه اي هستند تا با روش هاي فوق العاده از آنان در برابر حوادث وحشتناك حفاظت كند . بسياري به اين نوع بيمه، بيمه ” آخر الزمان ” مي گويند .

 طبق اين گزارش، اين افراد كه غالبا از آخرين تكنولوژي هاي روز استفاده مي كنند، به دنبال پوششي فراتر از بيمه هاي سنتي هستند و مي خواهند براي زنده ماندن بعد از بدترين اتفاق ها ، خود را بيمه ” آخر الزمان ” كنند .

 طبق گزارش هاي منتشر شده، اين افراد فوق العاده ثروتمند معمولا از طرق مختلف در حال سرمايه گذاري هستند تا بتوانند حتي بعد از فروريختن تمدن انساني، از خود حفاظت كنند .

 اين افراد مي خواهند كه در برابر نابودي در اثر فروپاشي دولت، شيوع بيماري هاي واگيردار و يا وقوع بلاياي طبيعي شديد مورد حمايت قرار بگيرند. از همين رو به دنبال خريد بيمه آخر الزمان هستند و اين نوع از بيمه از طرق سنتي قابل خريداري نيست .

 به همين دليل بسياري از اين افراد به جاي خريد بيمه نامه هاي معمولي و متداول در حال سرمايه گذاري از اين طريق هستند و به گزارش روزنامه آمريكايي نيويورك تايمز تعداد اين افراد روز به روز در حال افزايش است . طبق اين گزارش ، اين نوع از بيمه ‌شامل اسلحه، مهمات و دارايي ها در مناطق منفك شده مي شود . در حقيقت در گفت و گو با اين روزنامه آمريكايي مشخص شد ، تعدادي زيادي از ميلياردرها در اين كشور، خود را براي روزهاي بسيار خاص آماده مي كنند ، براي مثال برخي از آنان به دنبال عمل جراحي ليزر چشم هستند تا بتوانند از شر عينك خلاص شوند چرا كه در جهان پس از آخر الزمان استفاده از عينك غيرممكن است .

 رئيس يكي از اين موسسات سرمايه گذاري به اين روزنامه آمريكايي گفت : ما 24 ساعته هليكوپترهاي آماده به پرواز با سوخت كافي داريم . او افزود : همچنين پناهگاه هاي آماده كرديم كه مجهز به آخرين تكنولوژي هاي روز تصفيه هوا هستند و بسياري از اين افراد اسلحه ، دوچرخه و سكه هاي طلا براي خود ذخيره كرده اند .

 در انتهاي اين گزارش آمده است ، در حالي كه بسياري از شهروندان ثروتمند آمريكايي براي حفاظت از خانه، اتومبيل و شركت هاي تجاري شان در برابر خطرهاي متداول بيمه نامه هاي سنتي خريداري مي كنند اما خريد چنين بيمه نامه هاي نشان مي دهد كه شايعه هاي اخير مبني بر فروپاشي، به شدت آنان را نگران كرده است .