بیمه ایران در بالاترین سطح توانگری مالی صنعت بیمه

شرکت سهامی بیمه ایران بار دیگر به سطح یک توانگری مالی که بالاترین سطح توانگری در صنعت بیمه کشور است، رسید .

به گزارش روابط عمومی بیمه ایران ، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در نامه ای به مدیر عامل بیمه ایران ، نسبت توانگری مالی شرکت سهامی بیمه ایران را برای سال 1400 معادل 109 درصد و در «سطح یک» اعلام کرد .

گفتنی است که شرکت‌های بیمه ای که در سطح یک توانگری مالی قراردارند ، در وضعیت عالی قرار ‏داشته و نسبت توانگری آنها صددرصد یا در مواردی می‌تواند حتی بیشتر باشد . همچنین ، این شرکت‌ها ‏برای انجام تعهدات خود در مقابل بیمه‌گذاران و صاحبان حقوق آنها از توانایی خوبی برخوردارند .

بیمه ایران با وجود قدرت مالی بالا ، چند سالی بود که به دلیل معیارهایی و نیز با توجه به عواملی چون تکالیف قانونی و تحت شرایط سخت تحریم های ظالمانه اقتصادی ، در سطوح پایین تر فهرست نسبت توانگری مالی معرفی می شد که با برنامه ریزی صورت گرفته و تلاش هدفمند تمامی کارکنان ، کارشناسان ، مدیران ، نمایندگان و شبکه فروش شرکت در حوزه های مختلف فنی ، مالی و ‏سرمایه گذاری ها ، دستاوردهای قابل قبولی بویژه در سالهای 98 و 99 به دست آورد ‏و به رشد قابل ملاحظه ای در تولید حق بیمه ، کاهش ضرایب و نسبت های خسارت ، کسب بازدهی حداکثری در ‏سرمایه گذاری ها ، سود عملیاتی و . . .  نایل شد تا همچنان ‏خوشنام و پر آوازه مورد اعتماد کامل تمامی هم میهنان باشد .

جهت صدور بیمه نامه خود در اسرع وقت با نمایندگی 6027 بیمه ایران با شماره تلفن های 26404205 و 26404206 تماس حاصل نمایید .