پرداخت خسارت زیر 20 میلیون تومان بدون کروکی

رئیس کل بیمه مرکزی گفت در هفته دولت از سامانه‌ پرداخت خسارت زیر 20 میلیون تومان در تصادفات رانندگی بدون نیاز به کروکی رونمایی می‌شود و افراد با ارسال اطلاعات به سامانه و بدون مراجعه حضوری خسارت دریافت می‌کنند .

 وی در خصوص اقدامات صنعت بیمه اظهار داشت : یکی از برنامه ‌های صنعت بیمه پرداخت خسارت تصادفات زیر 20 میلیون تومان بدون نیاز به کروکی است که سامانه‌ای طراحی کردیم که با ارسال اطلاعات تصادفات و بررسی و ارزیابی انجام شده بدون مراجعه حضوری پرداخت خسارت به حساب فرد زیان دیده واریز شود . تا کنون پنج شرکت بیمه‌ای به این سامانه متصل شده اند .

وی با اشاره به اینکه تسهیل خدمات رسانی در اولویت برنامه ‌ها قرار دارد گفت :  در صدد هستیم خسارت ها را در زمان کم و پیچیدگی ‌های کم پرداخت شود و برای این مورد پروژه‌ های متعددی با هدف آسان سازی صدور بیمه نامه و گرفتن خسارت و تماس با بیمه تعریف شده است و برخی در هفته دولت و بخشی تا پایان سال ارائه می‌شود .

وی ادامه داد : یکی دیگر از اقدامات طراحی سامانه کروکی آنلاین است و در این طراح پلیس با نرم افزارهایی که در اختیار دارد کروکی تصادف را به صورت آنلاین به دستگاه ‌های مربوطه ارسال می‌کند تا در زمان صرفه‌جویی شود و افراد هرچه سریع‌تر خسارت خود را دریافت کنند .

جهت صدور بیمه نامه خود در اسرع وقت با نمایندگی 6027 بیمه ایران با شماره های 26404205 و 26404206 تماس حاصل نمایید .