پیگیری بیمه ایران ازسانحه فرودگاه ماهشهر

مدیرکل بیمه های مسئولیت و حمل و نقل شرکت سهامی بیمه ایران ، با اعلام اینکه هواپیمای آسیب دیده خطوط هوایی کاسپین تحت پوشش کامل بیمه ایران بوده است اظهار داشت : خوشبختانه حادثه منجر به تلفات جانی و مصدومیت سرنشینان نشده است .

وی افزود : بیمه ایران به محض اطلاع از حادثه نسبت به تشکیل کمیته رسیدگی به خسارت در این شرکت اقدام کرد و تنها چند ساعت پس از وقوع حادثه ، کارشناسان بیمه ایران به محل حادثه اعزام شدند . با توجه به کامل بودن پوشش های بیمه ای ارایه شده به هواپیمایی کاسپین ، بیمه ایران ضمن اعلام آمادگی کامل برای رسیدگی و پرداخت خسارات به وجود آمده در اسرع وقت ، اعلام می دارد هیچگونه نگرانی بابت بررسی و پرداخت خسارت این حادثه وجود ندارد و مبلغ خسارت ، بلافاصله پس از پایان بررسی های کارشناسی بصورت علی الحساب به بیمه گذار پرداخت خواهد شد .

شایان ذکر است صبح دوشنبه 7 بهمن مقارن ساعت 8 بامداد ، یک فروند هواپیمای MD متعلق به شرکت هواپیمایی کاسپین که از تهران عازم بندر ماهشهر بود ، هنگام فرود در فرودگاه ماهشهر، از باند فرودگاه خارج شد که بر اساس اطلاعات موجود تمامی 142 سرنشین هواپیما به سلامت از هواپیما پیاده شده اند .