امضای تفاهم نامه بیمه ایران و ایساکو

رئیس بیمه مرکزی در آیین تبادل تفاهم‌ نامه همکاری بین شرکت بیمه ایران و شرکت ایساکو با اعلام این مطلب که تفاهم شرکت ‌های بزرگ و گسترش دامنه همکاری آنان افزایش توان اقتصاد مقاومتی و همچنین حمایت از تولید را به دنبال خواهد داشت .

وی انتظارات جامعه در مقوله خودرو و خدمات جانبی و پس از فروش آن را بسیار بالا ارزیابی کرد و گفت : اگر فرایند پرداخت خسارات در صنعت بیمه بتواند به صورت کامل و سریع صورت بگیرد مزایای صنعت بیمه بر خانواده های مردم هم احساس خواهد شد .

رئیس بیمه مرکزی با اشاره به سهم ۵۶ درصدی شرکت بیمه ایران از بازار بیمه نامه شخص ثالث ، تصریح کرد : اعتماد سازی و ارزش آفرینی برای اقتصاد کشور و رضایتمندی آحاد مختلف جامعه از اهداف مهم ما در این حوزه به شمار می رود وگرنه بر اساس آمار موجود ضریب خسارت شخص ثالث بالاتر از میزان حق بیمه های دریافتی است .

وی خاطرنشان کرد : تقویت بیمه نامه کیفیت محصولات خودرویی و همچنین ارتقای سطح کیفی خودروسازان در کاهش خسارات نقش مهمی ایفا می‌کنند که باید به آنها توجه شود .

رئیس شورای عالی بیمه امضای تفاهمنامه بین دو شرکت بیمه ایران و ايساكو را یک حرکت ملی توصیف کرد و گفت : در راستای هم افزایی با صنعت و جلب رضایت عموم مردم ، آمادگی خود را برای تعامل بیشتر با تمامی خودروسازان اعلام می کنیم .

در پایان این نشست ، تفاهم نامه همکاری دو شرکت بیمه ایران و ایساکو با حضور رئیس کل بیمه مرکزی و مدیر عامل ایران خودرو مدیر عامل شرکت بیمه ایران به امضا رسید .

گفتنی است بر اساس تفاهم نامه همکاری که میان شرکت های بیمه ایران و شرکت تهیه و توزیع قطعات ایران خودرو (ایساکو) در حضور رییس کل بیمه مرکزی به امضا رسید عملیات تسهیل گری خدمات بیمه ای و امدادرسانی به خودروها و زیاندیدگان با سرعت و شتاب بیشتری دنبال خواهد شد .

بر اساس این گزارش با اجرای این تفاهم نامه از این پس با هماهنگی های دو شرکت بیمه ایران و ایساکو و همچنین تبادل و دسترسی آنلاین اطلاعات بیمه گذاران در قالب پلتفرم جامع خدمات مکان محور، میزان مراجعه خسارت دیدگان به مجتمع های پراخت خسارات بیمه ای به حداقل خواهد رسید .

در این قرارداد همکاری ، تسهیلات ویژه ای در خصوص ارائه خدمت بازدید اولیه در محل مورد نظر مشتریان با رعایت آیین نامه شورای عالی بیمه ، جبران خسارت خودروهای آسیب دیده از طریق تعمیرات ، مطابق استانداردهای روز با رضایت مالکان خودرو و ارائه خدمات خاص به مشتریانی که از امتیاز پوشش بیمه بدنه شرکت بیمه ایران سود می برند ، در نظر گرفته شده است .

جهت صدور بیمه نامه خود با نمایندگی 6027 بیمه ایران با شماره های 26404205 و 26404206 تماس حاصل نمایید .